Dziekanat dla studenta

Władze Wydziału Filologicznego UŚ

W DNIU 01.03.2019 (PIĄTEK) DZIEKANAT NIECZYNNY Z POWODU SZKOLENIA.

Dziekan Wydziału Filologicznego: prof. zw. dr hab. Krzysztof Jarosz    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan ds. rozwoju naukowego: prof. zw. dr hab. Adam Dziadek    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan ds. promocji i współpracy z otoczeniem: dr hab. prof. UŚ Magdalena Pastuch Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan ds. studenckich i kształcenia (Sosnowiec): dr hab. Jolanta Latkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan ds. studenckich i kształcenia (Katowice): dr hab. prof. UŚ Tomasz Sapota Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyżury Dziekanatu Wydziału Filologicznego UŚ w Sosnowcu w roku akademickim 2018/2019

mgr Żaneta Kuwak-Nawrot

tel.: (32) 3640 859

Pokój 1.10

DZIEKANAT WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO

Studia stacjonarne I stopnia

Kierunek: FILOLOGIA ROMAŃSKA,  FILOLOGIA
specjalność: język francuski z programem tłumaczeniowym
specjalność: język francuski od podstaw
z programem tłumaczeniowym i językiem specjalistycznym
specjalność: język włoski z programem tłumaczeniowym
specjalność: języki stosowane: język francuski i język angielski
z programem tłumaczeniowym
specjalność: języki stosowane: język włoski i język angielski
z programem tłumaczeniowym

Studia stacjonarne II stopnia

Kierunek: FILOLOGIA ROMAŃSKA,  FILOLOGIA
specjalność: język francuski
z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo
specjalność: język włoski z programem tłumaczeniowym
specjalność: języki stosowane: język francuski i język angielski
z programem tłumaczeniowym z j. biznesu
specjalność: języki stosowane: język włoski i język angielski
z programem tłumaczeniowym z j. biznesu

Studia niestacjonarne I stopnia

Kierunek: filologia, specjalność: języki stosowane:
język francuski i język angielski z programem tłumaczeniowym

mgr Żaneta Kuwak - Nawrot
Godziny pracy dziekanatu
pon. 11-14
wt.10-14
śr. NIECZYNNE
czw. 10-14
pt.9-13

Sobota (zjazdowa) 10-14

mgr Izabela Banaszkiewicz

tel.: (32) 3640 860

Pokój

studia stacjonarne I stopnia:

specjalność: język hiszpański z programem tłumaczeniowym
kierunek: filologia
specjalność języki stosowane: język hiszpański i język portugalski z programem tłumaczeniowym
sierunek: filologia
specjalność: język hiszpański z programem kultura, literatura i media w Ameryce Łacińskiej

studia stacjonarne II stopnia:

specjalność: język hiszpański z programem tłumaczeniowym

Dyżury:

pn.: 11.00-14.00
wt.: 10.00-14.00
śr.:  NIECZYNNE
cz.: 10.00-14.00
15.00-16.30
pt.: 9.00-13.00

soboty zjazdowe:
10.00-14.00

Agata Paterak

tel.: (32) 3640 878

Pokój

studia stacjonarne II stopnia:
specjalność: filologia romańska - dyplomy

Dyżury:

pn.: 11.00-14.00
wt.: 10.00-14.00
15.00-16.30
śr.:  NIECZYNNE
cz.:  10.00-14.00
pt.: 9.00-13.00

soboty zjazdowe:
10.00-14.00

Bieżące informacje na temat pracy Dziekanatu Wydziału Filologicznego UŚ oraz ogłoszenia Dziekantu bezpośrednio na stronie Wydziału Filologicznego UŚ: http://www.fil.us.edu.pl/administracja/dziekanat/

Bieżące informacje na temat dyżurów Dziekana oraz Prodziekanów Wydziału Filologicznego UŚ na stronie Wydziału Filologicznego UŚ: http://www.fil.us.edu.pl/ogloszenia-i-konkursy

Informacja o egzaminach komisyjnych:

W podaniu o egzamin komisyjny proszę podać dokładnie nazwę przedmiotu z którego ma być egzamin (w przypadku praktycznej nauki języka proszę podać składową z której Państwo otrzymali ocenę niedostateczną) oraz nazwisko wykładowcy. Proszę też podać rok, specjalność i grupę do której państwo są zapisani.

DOKUMENTY WYMAGANE DO OBRONY PRACY MAGISTERSKIEJ/LICENCJACKIEJ

• INDEKS;
  • PRACA DWUSTRONNIE DRUKOWANA Z SYSTEMU APD, ZBINDOWANA, PODPISANA PRZEZ PROMOTORA;
  • 4 ZDJĘCIA (4,5 x 6,5)

JEŻELI BĘDĄ PAŃSTWO CHCIELI UZYSKAĆ ODPIS DYPLOMU W JĘZYKU OBCYM, KONIECZNE BĘDZIE ZŁOŻENIE 5 ZDJĘĆ ORAZ WNIOSKU Z PROŚBĄ O ODPIS DYPLOMU (MAX. 30 DNI OD DATY OBRONY);

• DOWÓD WPŁATY ZA DYPLOM

60 ZŁ. ZA DYPLOM W JĘZYKU POLSKIM;

40 ZŁ. ZA DODATKOWY ODPIS W JĘZYKU OBCYM.

Wzory( załącznik ):  strony tytułowej oraz drugiej strony - OŚWIADCZENIE, które powinno być umieszczone w pracy dyplomowej.
OŚWIADCZENIE ZAWARTE W PRACY NIE MOŻE BYĆ WYPISANE RĘCZNIE.

Procedury składnia i archiwizowania prac dyplomowych zrządzenie 16/2015

Procedury składnia i archiwizowania prac dyplomowych zrządzenie 18/2015

Tekst jednolity zarządzenia dostępny jest na stronie internetowej pod
następującym adresem:

Instrukcja dla studentów

Regulamin dyplpmowania na Wydziale Filologicznym

EGZAMIN POWINIEN SIĘ ODBYĆ W TERMINIE NIE KRÓTSZYM NIŻ 14 DNI OD DNIA ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW.

Praca powinna być wgrana do APD wg ustaleń z promotorem.

Każda modyfikacja tytułu pracy dyplomowej wymaga ponownego złożenia formularza RTP ( zgłoszenie aktualizacyjne ) - załącznik