Zakład Badań Kanadyjskich i Przekładu Literackiego

lektor

• Literaturoznawstwo. Czarne kultury we współczesnych powieściach hiszpańskojęzycznych

• 2012 - tytuł magistra z języka hiszpańskiego
  • 2009 - tytuł magistra z języka rosyjskiego

• VI Jornadas Latinoamericanas: Las zonas del miedo en América Latina, Universidad de Bielsko-Biała 18-19.05.2017: "El miedo en la vida de la mujer en los cuentos seleccionados de Rosario Castellanos y Carlos Fuentes"

• wrzesień 2017 - praca w komisji rekrutacyjnej na stanowisku sekretarza

• 10.05.2018 Warsztaty metodyczne dla nauczycieli języka hiszpańskiego: "Todos iguales pero diferentes: cómo trabajar con múltiples perfiles en el aula de ELE con niños y adolescentes"
  • 09.03.2018 Konferencja naukowo-dydaktyczna "Materiały i media we współczesnej dydaktyce języków obcych"
  • 10 - 14.07.2017 Szkolenie językowe w Hiszpanii w "Linguaschools Barcelona"
  • 03.2017 Konferencja naukowo-dydaktyczna "Języki specjalistyczne: definicja, dydaktyka, dylematy"