• Nowa siedziba Instytutu

Witamy w nowej siedzibie Instytutów Neofilologicznych Wydzialu Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego

• IJRiT_dyr_2013
  • IJRiT_dyr_od 2016
  • zebranie
  • slider_assososno_3
  • slider_assososno_2
  • slider_labo
  • slider_hisp_1
  • slider_assososno_4
  • slider_kultura

Nasi partnerzy

Uprzejmie informujemy o możliwości podjęcia współpracy z firmą IMPEL w trakcie zbliżającego się Szczytu Klimatycznego ONZ 2018 - COP 24, który będzie miał miejsce w Katowicach na przełomie listopada i grudnia br. W wydarzeniu weźmie udział blisko 20 tysięcy osób ze 190 krajów, w tym politycy, reprezentanci organizacji pozarządowych oraz środowisk naukowych i sfery biznesu.

W związku z organizacją tak wielkiego wydarzenia, firma IMPEL poszukuje osób do współpracy w charakterze służby informacyjnej. Jest to niepowtarzalna okazja do nabycia cennego doświadczenia i poznania organizacji światowego wydarzenia „od kuchni” przy współudziale takich instytucji jak: Ministerstwo Środowiska, Międzynarodowe Targi Poznańskie, United Nations Department of Safety and Security, Służba Ochrony Państwa itp. Przede wszystkim jednak to dynamiczny kontakt z „żywym językiem” używanym przez Gości Konferencji i naszego miasta.

Firma IMPEL oferuje:

• możliwość realizacji praktyk zawodowych podczas przedmiotowego wydarzenia - dotyczy wybranych kierunków;
  • zdobycie cennego doświadczenia przy współorganizacji wydarzenia o skali światowej oraz rozój umiejętności językowych i interpersonalnych;
  • referencje poświadczające udział w przedmiotowym wydarzeniu;
  • atrakcyjną stawkę godzinową;
  • prowiant + ciepły posiłek w trakcie pracy;
  • pierwszeństwo w kolejnych zleceniach.

Termin: 02 -14 grudnia + ew. od 26 listopada

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Wymagania:
- ukończone 18 lat;
- komunikatywna znajomość j. angielskiego;
- dyspozycyjność;
- kultura osobista;
- nienaganny wygląd;
- komunikatywność;
- gotowość do pracy stojącej w trybie 12h;
- stosowny ubiór (galowy);
- odbycie dwóch szkoleń po wcześniejszym ustaleniu.

Mile widziane:
- znajomość innych języków obcych.

Nie wymagamy żadnych dokumentów związanych z pracą służb informacyjnych (tzw. masówki). Wszystkie potrzebne szkolenia będą przeprowadzone przed rozpoczęciem pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 510 013 297 lub 510 013 149.

Rekrutacja COP 24