• Nowa siedziba Instytutu

Witamy w nowej siedzibie Instytutów Neofilologicznych Wydzialu Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego

• IJRiT_dyr_2013
  • IJRiT_dyr_od 2016
  • zebranie
  • slider_assososno_3
  • slider_assososno_2
  • slider_labo
  • slider_hisp_1
  • slider_assososno_4
  • slider_kultura

Nasi partnerzy

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatch tłumaczeniowych, organizowanych przez stowarzyszenie Oui Silésie!, które zostaną przeprowadzone na Wydziale Filologicznym UŚ w dniach 11-12 października br. w Sali Rady Wydziału.

W programie:

Czwartek 11/10
9:30 mgr Katarzyna Holewik - Tłumaczenie środowiskowe i współpraca z policją w trakcie przesłuchań z udziałem tłumacza (polski-angielski)
10:30 Prezes Oui Silesie Anne-Sophie Basta - Tłumaczenie w biznesie z udziałem gościa specjalnego (francuski-polski)

Piątek 12/10
9:30 dr Arkadiusz Badziński - Praktyka i pułapki tłumaczenia medycznego (polski-angielski)
10:30 dr Ewa Myrczek-Kadłubicka - Zawiłości tłumaczenia prawniczego (polski-angielski)

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanych warsztatów, zamieszczonymi na plakacie poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

Oui Silesie