• Nowa siedziba Instytutu

Witamy w nowej siedzibie Instytutów Neofilologicznych Wydzialu Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego

• IJRiT_dyr_2013
  • IJRiT_dyr_od 2016
  • zebranie
  • slider_assososno_3
  • slider_assososno_2
  • slider_labo
  • slider_hisp_1
  • slider_assososno_4
  • slider_kultura

Nasi partnerzy

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Dnia Otwartego Wydziału Filologicznego UŚ, który odbędzie się już 26 września!

W programie Dnia Otwartego zaplanowano ponad 30 warsztatów i wykładów, powtórki maturalne, gry edukacyjne, geocaching i quizy, a także spotkania z przedstawicielami działających przy naszym Wydziale kół naukowych. Uczestnicy spotkania będą także mogli uzyskać informacje dotyczące zasad rekrutacji na poszczególnych kierunkach, warunków studiowania i przebiegu studiów na Wydziale Filologicznym UŚ.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: https://goo.gl/forms/WKotmdqrcGhYyvBJ2. Liczba miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program wydarzenia → program

Dzień Otwary 2018