VI edycja plebiscytu „Absolwent z Pasją”

Miło nam poinformować, że już po raz szósty można wziąć udział w plebiscycie „Absolwent z Pasją” promującym osoby, które ukończyły studia na Uniwersytecie Śląskim i mają niezwykłe zainteresowania. Tytuł przyznawany jest absolwentom angażującym się w znaczącą działalność społeczną oraz mającym wybitne osiągnięcia indywidualne w zakresie działalności kulturalnej, naukowej lub w sporcie.

Zgłoszenia udziału w plebiscycie należy przesyłać do 31 października 2018 roku za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.absolwent.us.edu.pl

Na początku listopada uruchomione zostanie głosowanie online, w którym swoje głosy oddawać bedą mogli wszyscy zainteresowani. Adresatami konkursu są absolwenci śląskiej Alma Mater wszystkich lat akademickich od początku istnienia uczelni.

Szczegółowe informacje oraz regulamin plebiscytu dostępne na stronie: www.absolwent.us.edu.pl

slider us edu

 

V edycja plebiscytu „Absolwent z Pasją”

Trwa nabór zgłoszeń do V edycji plebiscytu „Absolwent z Pasją”!

Uniwersytet Śląski, chcąc docenić i promować aktywność swoich absolwentów, od 2012 roku organizuje plebiscyt, w którym absolwenci Uczelni wszystkich kierunków i stopni studiów mogą ubiegać się o wyjątkowy tytuł „Absolwenta z Pasją”. Wyróżnienie przyznawane jest za zainteresowania, którym kandydat oddaje się z pełnym zaangażowaniem, a także za aktywną, wyróżniającą się i znaczącą działalność społeczną oraz za osiągnięcia indywidualne w zakresie działalności kulturalnej, naukowej lub w sporcie.

Zgłoszenia w 2017 roku będą przyjmowane od 1 września do 31 października. Następnie sylwetki kandydatów zostaną zaprezentowane na stronie internetowej, gdzie będzie miało miejsce głosowanie on-line.

Szczegółowych informacji udziela Dział Promocji Uniwersytetu Śląskiego.

tel. 32 359 13 21

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej ionformacji na temat plebiscytu, jak i jego regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne pod adresem: http://www.absolwent.us.edu.pl/v-edycja-plebiscytu-absolwent-z-pasja-0.

 

Idea plebiscytu „Absolwent z Pasją”

Celem plebiscytu „Absolwent z Pasją” jest docenianie i promowanie absolwentów Uniwersyetetu Śląskiego wszystkich lat akademickich od początku powstania uczelni, których wyróżniają niezwykłe pasje. Tytuł „Absolwenta z Pasją” jest wyróżnieniem Absolwenta za jego zainteresowania, którym oddaje się z pełnym zaangażowaniem.

Co miesiąc z nadesłanych zgłoszeń komisja plebiscytowa wyłania Absolwenta Miesiąca. Po wyłonieniu ostatniego Absolwenta Października uruchomione będzie głosowanie on-line, w którym swój głos będą mogli oddać wszyscy zainteresowani.

Na podstawie oddanych głosów komisja plebiscytowa wyróżnia jednego z absolwentów tytułem „Absolwenta z Pasją Roku”. Wręczenie nagrody następuje podczas uroczystości wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom w listopadzie danego roku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin plebiscytu: http://absolwent.us.edu.pl/plebiscyt-absolwent-z-pasja-2